ورود | ثبت نام  
 
  
امروز:  شنبه , 02 , 03 , 1394

 تجهیزات آماده سازی

 تجهیزات نگهداری

 تجهیزات برودتی

 تجهیزات پخت

 تجهیزات توزیع

 تجهزات شستشو

 تجهیزات کافی شاپ

 تجهیزات هتلی

 تجهیزات فست فود

دستگاه مکانیکی منحصر به فرد برای سیخ کردن انواع جیگر ، جوجه و چنجه بصورت کاملا بهداشتی و سریع  

با عضویت در خبرنامه سایت طبخ شمیم هر ماه برنده یک دستگاه گوشی همراه شوید

    
 

مرحله اول کار : مذاکره تلفنی با بخش فروش شرکت

   

طی درخواست مشتری و مذاکرات تلفنی با شرکت ، تیم فروش شرکت اقدام به جمع آوری لیست محصولات درخواستی و پیشنهادی شرکت برای مشتری میشود و همچنین نسبت به تهیه مشخصات فنی کامل محصولات به صورت کامل و جامع که بتواند دید مشتری را نسبت به محصولات این شرکت و متریالهای استفاده شده در آنها را باز نماید . در صورت عقد قرارداد جهت فروش محصولات تمامی این مشخصات در پیوست قرارداد قرار خواهد گرفت . 

مرحله دوم کار : بخش طراحی شرکت

 

بعد از گفتگوهای تیم فروش و خریداران ، تیم طراحی شرکت نسبت به محصولات درخواستی توسط خریدار و الگوی و مساحت مکان چیدمان این محصولات ، اقدام به طراحی نمای دو بعدی و سه بعدی همراه با چیدمان محصولات بصورت مجازی می نماید تا دید کلی از محل قرار گیری محصولات و تجهزات آشپزخانه به خریدار القاء نماید . لازم به ذکر است در صورت عقد قرارداد و خرید تجهیزات و محصولات شرکت بابت طراحی هیچ هزینه ای از خریداران اخذ نمی گردد .  

مرحله سوم کار : عقد قرارداد رسمی

بعد از اتمام کار تیم فروش و طراحی نوبت به عقد قرارداد فی مابین مدیران شرکتهای خریدار و فروشنده می رسد که به طور کاملا رسمی در طی چند نسخه به امضاء و مهر هر دو می رسد که بعد از طی این مراحل به صورت کاملا رسمی و قانونی انجام کارها پیگری خواهد شد .

مرحله چهارم کار : ساخت محصولات طبق سفارش خریدار

 

تمامی تجهیزات و محصولات این شرکت طبق ابعاد ، اندازه ، رنگ و سایر متریالهای طبق نظر سفارش دهنده ساخته می شود . تمامی این محصولات سفارشی بوده و طبق نوع کار و مقدار و میزان استفاده از این محصولات دارای راندمان و قدرت مشخص هستن . طبق قرارداد این محصولات در کمترین زمان آماده و قابل ارسال به محل نصب می باشند . لازم به ذکر است تمامی این محصولات از بهترین متریالهای موجود در ایران تهیه و ساخته میشود . 

مرحله پنجم کار : نصب و راه اندازی تجهیزات

 

بعد از ساخت و حمل تجهیزات و ماشین آلات ، اکیپ نصاب به محل اعزام و اقدام به نصب تمامی محصولات می نماید . " نصب و راه اندازی دارای هزینه می باشد که می توان از آن در عقد قرارداد چشم پوشی کرد و بر عهده خود خریدار است " . تمامی محصولات طبق نقشه سه بعدی چینش شده و تحویل خریدار می گردد . 

مرحله ششم کار : خدمات پس از فروش

 

تمامی محصولات تولیدی این شرکت دارای یکسال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد . با یک تماس تکنسین های شرکت جهت رفع عیوب اعزام می شوند . 

کارهای که به تعمیرات کامل احتیاج دارند به شرکت انتقال داده شده و در اسرع وقت تعمیر می گردد . کارهای شهرستان توسط نمایندگی های همان شهرستان قابل سرویس می باشند . 

    
طراحی سایت توسط